• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

> Blog > 11-marzenie-wielu-ludzi-drewniany-taras

E-mail Print PDF

Czym wyłożyć taras?

Wiele osób wyobrażając sobie swój przyszły taras natychmiast myśli o drewnie. Chociaż kafelki są dużo łatwiejsze w utrzymaniu, a deski kompozytowe czy kamień wytrzymalsze, prym cały czas wiedzie deska tarasowa. Drewno dodaje przytulności i domowego ciepła w każdej aranżacji. Co ciekawe, obecnie materiały naturalne wracają do łask, czego przykładem są chociażby modne wnętrza skandynawskie.  Drewniana weranda czy taras ma swój niewątpliwy urok i przywodzi na myśli tarasy z dawnych lat. Po desce tarasowej przyjemnie się chodzi na bosaka, czego nie można powiedzieć o zimnych kafelkach, czy kamiennych płytkach.  Do drewnianej podłogi będą pasowały w zasadzie wszystkie rodzaje mebli ogrodowych, od rattanu po designerskie nowości.

Jak dbać o taras?

Drewno niestety ma i swoje słabe strony. Nie jest tak bardzo wytrzymałe na działanie pogody i czynników zewnętrznych, jak na przykład kafelki. Dlatego aby nam długo posłużyło, trzeba o nie dbać. Przede wszystkim deski, niezależnie jaki rodzaj drewna wybierzemy, musi być zabezpieczone lakierem lub bejcą. Powinno się je pomalować dokładnie z każdej strony przed zamontowaniem. Co kilka lat stare warstwy schodzącego lakieru powinno się dokładnie ścierać i malować taras od nowa. Dobrym pomysłem jest też zabezpieczanie drewna specjalnym olejem do deski tarasowej, który nie dopuszcza wilgoci do deski, ale pozwala jej wydostawać się na zewnątrz.

 

Godziny pracy biura:

Zapraszamy w godzinach:

Od poniedziałku do piątku

od 7:00 - 15:00

Soboty

od 6:00 do 12:00

Godziny otwarcia mogą ulec zmianie

 

tel. 32 4302120

tel. kom: 533888834

Tartak w Zumi

zumi

Logowanie

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tartakjejkowice.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TARTAK HAJDUCZEK- Michał Hajduczek, Dworcowa 33 44-290 Jejkowice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@tartakhajduczek.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Nowości w ofercie

Dołączyliśmy do naszej oferty:

STEMPLE BUDOWLANE 3 m.

stemple budowlane

Polecamy

Gościmy

We have 9 guests online

Licznik odsłon

Content View Hits : 450728